Faturalarınızı Kredi Kartı İle Ödeyerek Kurtulun

Son zamanlarda fatura ödemek oldukça fazla kolaylaştı. Fatura ödeme çeşitlerinden online fatura ödemek için self servisi kullanabilirsiniz. Geçmiş aydan kalmış olan dönem faturanız olsa bile self servis ile ödeyebilirsiniz. Daha sonradan ödemek istediğiniz faturalarınız için işaretleme yapabilir, daha sonra ödemek için bırakabilirsiniz. Son ödeme tarihi gelmiş olan faturalarınızın mutlaka ödenmesi gerekmektedir. Elektrik faturası ve GSM faturalarında ödenmeyen faturalar yüzünden hızlı bir şekilde şebeke kesimi ve elektrik kesimi gerçekleşir.

Doğalgaz faturaları ve ev telefonu faturalarında kesilme gerçekleşmesi için üzerinden bir müddet zaman geçmesi gereklidir. Bir aydan sonra su faturası ve doğalgaz faturası için gelen fatura üzerinde ihtar yazsa da doğalgaz ve su faturaları ödenmediğinde üç ay kadar süreyi kesilme bulmaktadır.

Faturalarınızı internet üzerinden ödemek istiyorsanız o zaman önünüze çıkan yönergeleri tıklayarak fatura ödeme sistemlerinden tüm faturalarınızı

kredi kartı ile türkcell fatura ödeme

sisteminden ödeyebilirsiniz. Yapmanız gereken, online self servise girerek giriş yap linkine dokunmak ve daha sonra menüde yer alan fatura ödeme bölümüne tıklayarak sitenin içerisine girmek ve online self servis aboneliğiniz yoksa hızlı bir şekilde online self servise abone olmak.

Kısıtlı hatlarda ödeme yapabilmek için online self servisin giriş bölümünü kullanarak ödemenizi yapabilirsiniz. Telefon faturası ödeyebilmeniz için yapmanız gerekenler TC kimlik numaranızı ve telefon numaranızı bilmeniz. Bu ikisi ile birlikte kolayca faturanızı ödeyebilirsiniz.

Ülkemizde En Çok Kullanılan Fatura Ödeme Sistemi

Son zamanlarda teknolojinin gelişmesi ve internet kullanımının artması ile birlikte telefon bankacılığı ve internet üzerinden kredi kartı ile telefon faturası ödeme işlemleri çok hızlı bir şekilde yayılmıştır. Telefon faturası ödemek için ne kadar internet üzerinden telefon faturası ödeme sistemi kullanılsa da aslında ülkemizde halen daha banka şubelerinden, ATM yöntemi ile ve fatura ödeme merkezlerinden telefon faturası, doğalgaz faturası, elektrik faturası, su faturası gibi faturaların daha fazla ödendiğini görmekteyiz.

Anlaşmalı olduğunuz bankaların şubelerinden de kredi kartınız ve para kartınızla ödeme yapabileceğiniz gibi, bu ödemelerden yararlanabilmek için kredi kartınızla yaptığınız otomatik ödemelerden sürekli bonus kazanarak fatura ödediğiniz için kâra geçebilirsiniz. Karlı bir ödeme tutarı istiyorsanız kullandığınız ve ödemek zorunda olduğunuz fatura sistemleri için tutumlu bir davranış içerisine girebilirsiniz. Günümüzde

kredi kartı ile fatura ödeme

yapan bankaların başında Ak bank, Deniz bank, Ing bank, vakıf bank, halk bankası, iş bankası, şeker bank, Türk ekonomi bankası, yapı kredi bankası, alternatif bank, gibi bankaların üzerinden telefon faturası, internet faturası, su faturası, elektrik faturası ve doğalgaz faturanızı kolaylıkla yatırabilirisiniz. Günümüzde en fazla fatura ödeme sistemlerinde kullanılan bankalardan birisi olan Yapı Kredi, Ak Bank, Deniz Bank, İş Bankası ve Yapı Kredi bankası olarak biliniyor.

 

kredi kartı ile türkcell fatura ödeme